Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 4, 26 Shtator 2020, Entertainment Show

0Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Lori Hoxha, Adrola Dushi, Xhesika Berberi, Arbër Hajdari, Mozzik, …


Source: https://jamesmartinlive.com
Read more all post Entertainment : https://jamesmartinlive.com/entertainment/

Leave A Reply

Your email address will not be published.